Ufukta bahar göründü!

Elif Ergün Tuncer

Elif Ergün Tuncer

Şubat ayı herkes için farklı anlamlar taşıyor. Kimileri için bu ay romantizm dorukta. Kimileri kar ve soğuk ikilisiye mutlu oluyor. Kimileri ise şubat gelince beklediği sıcak günlere bir adım daha yaklaştığını hissediyor. Bize göre “D, hepsi”.

Soğuk kış günlerine sıcak bir etki katmak için kış çiçeklerinden ilham aldık bu ay. Doğanın güçlü renk geçişlerini evinize taşımak için alışveriş sayfalarına göz atabilirsiniz. Bahçeye çıkmaya cesaret edemediyseniz henüz, iç mekanları mutlu edecek 10 farklı çiçeği de yine dergimizde bulabilirsiniz.

Bu ay romantizme kapılmadan, Sevgililer Günü’nden bahsetmeden de olmaz tabii… Dört farklı isim, Evbahçe okurları için romantik dokunuşlarla süslü, birbirinden şık davet sofraları hazırladı. “Romantizm denince akla İngiliz bahçeleri gelir dedik” ve 10 adımda bu tarzı bahçenize adapte etmenin püf noktalarına yer verdik.Başka neler mi var dergimizde? Lüksün yeni gözdesi bakırı mercek altına aldık. Güne daha dinç, daha huzurlu ve enerjik hazırlanmamızı sağlayan yatak odalarını enine boyuna inceledik. Altı çiçek tasarımcısı, bize bu sezonda nelerin popüler olacağını anlattı. Şeyda Coşkun da dekorasyon sırlarını bizimle paylaştı. Başlarken de dediğimiz gibi, ufukta bahar göründü! Biz de şubat sayımızla birlikte kışa noktayı koyuyoruz. Cıvıl cıvıl bir bahar sayısında görüşmek üzere…

NOT: Bu ay tüm okurlarımıza “Her Mevsim Yeşil 50 Bitki” ekimiz hediye!

 

Elif Ergün Tunçer
eergun@doganburda.com